УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Ресторан «Bootlegger (Бутлєгер) Restaurant&Bar»

Відкрито Закриється в 22:00
Відкрито Закриється в 22:00
проспект Соборності, 5
 • 5,00
 • 12818

  Ресторан Bootlegger - ресторан на Дарницькій площі в Києві. Тут добре провести сімейну зустріч навіть з самими маленькими членами сім'ї, випити з друзями під перегляд спортивної події в коктейль-барі або за одним з комфортних столиків та зайти на діловий ланч із колегами, розслабившись на якийсь час в променях сонця завдяки широким панорамним вікнам.

  Замовити стіл (банкет) онлайн в ресторані Bootlegger на Лівому березі

  (проспект Возз'єднання, Дарниця, Ленінградська площа, Київ) через RestOn!

  Нещодавно ресторан повністю оновив концепцію - зміни торкнулися як інтер'єру, так і меню кухні та бару. Новий шеф-кухар пропонує прості й популярні страви з зрозумілим чесним смаком - якщо ви замовляєте м'ясо - ви відчуєте саме смак м'яса, гармонійно підкреслений спеціями. А новий шеф-бармен поставив амбітні цілі зробити бар в Bootlegger найпопулярнішим коктейльних місцем на Лівому березі. Бар пропонує добре підібрану до меню кухні винну карту, авторські коктейлі, міцний алкоголь, лимонади й чаї власного виробництва з натуральних ягід і фруктів, більшість компонентів для коктейлів готують самі.

  Bootlegger - прикраса ресторанної карти лівобережного Києва, здатний зачарувати як сусіда по місцю розташування, так і залітного гурмана. Сюди варто заїхати за улюбленою класикою і новими смаковими відчуттями, випити коктейль-другий.

  Читати далі
  Показати менше


  Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android