Укр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Ресторан «Bootlegger (Бутлєгер) Restaurant&Bar»

- проспект Соборності, 5
7762

Ресторан Bootlegger - ресторан на Дарницькій площі в Києві. Тут добре провести сімейну зустріч навіть з самими маленькими членами сім'ї, випити з друзями під перегляд спортивної події в коктейль-барі або за одним з комфортних столиків та зайти на діловий ланч із колегами, розслабившись на якийсь час в променях сонця завдяки широким панорамним вікнам.

Замовити стіл (банкет) онлайн в ресторані Bootlegger на Лівому березі

(проспект Возз'єднання, Дарниця, Ленінградська площа, Київ) через RestOn!

Нещодавно ресторан повністю оновив концепцію - зміни торкнулися як інтер'єру, так і меню кухні та бару. Новий шеф-кухар пропонує прості й популярні страви з зрозумілим чесним смаком - якщо ви замовляєте м'ясо - ви відчуєте саме смак м'яса, гармонійно підкреслений спеціями. А новий шеф-бармен поставив амбітні цілі зробити бар в Bootlegger найпопулярнішим коктейльних місцем на Лівому березі. Бар пропонує добре підібрану до меню кухні винну карту, авторські коктейлі, міцний алкоголь, лимонади й чаї власного виробництва з натуральних ягід і фруктів, більшість компонентів для коктейлів готують самі.

Bootlegger - прикраса ресторанної карти лівобережного Києва, здатний зачарувати як сусіда по місцю розташування, так і залітного гурмана. Сюди варто заїхати за улюбленою класикою і новими смаковими відчуттями, випити коктейль-другий.

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.


Заклади поблизу:Популярні заклади:Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час:
Переглянуті заклади:

Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android