УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Ресторан «БІСТРО ПЕКАРЯ Березівка»

Закрито Відкриється в 09:00
Закрито Відкриється в 09:00
вул. Житомирська, 1А, с. Березівка
 • 5,00
 • 27
  • - вул. Житомирська, 1А, с. Березівка
  • - Житомирська

  • Середній чек: 500 грн
  • 27
  • Рейтинг: 5,00
   Всього оцінок: 1

  Ресторан "БІСТРО ПЕКАРЯ Березівка" — місце, яке не залишить вас байдужими.

  В ресторані "БІСТРО ПЕКАРЯ Березівка" — діти завжди бажані гості. Для наймолодших гостей діє кімната матері та дитини з усім необхідним для сповивання малюків. Шеф-кухар ресторану приділив особливу увагу стравам дитячого меню. Аніматор закладу орієнтуючись на вік та захоплення дитини запропонує весело провести час у кімнаті з окулярами віртуальної реальності та ігровими консолями Sony Playstation. А також відчути себе в ролі справжнього шеф-кухаря і самостійно приготувати кулінарний шедевр на спеціально обладнаній дитячій кухні.

  На території ресторану "БІСТРО ПЕКАРЯ Березівка" встановлений дитячий майданчик від компанії "Інтер Атлетика", виготовлений з якісних матеріалів, що відповідають усім вимогам безпеки.

  Хліб – це окрема сторінка меню в житті ресторану "БІСТРО ПЕКАРЯ Березівка". До хлібу ресторан ставиться з любов’ю та повагою. Білий, сірий, чорний, з насінням льону або гарбузовим насінням, заварний за литовським рецептом або французький багет – дуже смачно та екологічно. Хліб готується за бездріжджовою технологією.

  Замовити столик (банкет) онлайн в ресторані "БІСТРО ПЕКАРЯ Березівка" (вулиця Житомирська, Березівка, Київ) через RestOn!

  Читати далі
  Показати менше


  Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android