Укр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Ресторан «Balkan'Sky»

Відкрито
- проспект Лобановського, 6а
2077
  • Кращий столик
  • Це безкоштовно
  • Без дзвінків за 2 хв.
  Забронювати стіл -10%
  СКИДКА -10%
  За резерв от RESTON

  Знижка діє на все меню

  Знижка не сумується зі знижками та акціями закладу

Ресторан Balkan'Sky (Балканський) поєднав в собі яскраві й неповторні фарби країн Балканського півострова, втіливши теплу атмосферу та підготувавши автентичні частування для гостей.

Ресторан розташований на двох поверхах, де в загальному може розміститися 100 гостей. Три зали з VIP-зоною, яка відділяється від основного залу ширмою й служить ідеальним рішенням для сімейного святкування або урочистого банкету. Для дітей - окрема дитяча кімната з розвиваючими іграми.

Меню ресторану є основою унікального кулінарного простору, створеного в Balkan'Sky - в ньому представлено різноманітність гастрономічних смаків Балкан. Над меню працювали кращі шеф-кухарі з Греції, Болгарії, Румунії та Сербії, запрошені втілити в ресторані оригінальні смаки традиційних страв. Для любителів пива підготовлено спеціальне меню з балканськими закусками. Для ділових людей - ланчі. Для любителів ранкових трапез поза домом - сніданки.

Замовити стіл (банкет) онлайн в ресторані Balkan'Sky (проспект Лобановського, Севастопольська площа, Київ) через RestOn!

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.


Заклади поблизу:Популярні заклади:Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час:
Переглянуті заклади:

Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android