УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Ресторан «Balkan'Sky»

Відкрито Закриється в 23:00
Відкрито Закриється в 23:00
проспект Лобановського, 6а
 • 5,00
 • 5294

  Ресторан Balkan'Sky (Балканський) поєднав в собі яскраві й неповторні фарби країн Балканського півострова, втіливши теплу атмосферу та підготувавши автентичні частування для гостей.

  Ресторан розташований на двох поверхах, де в загальному може розміститися 100 гостей. Три зали з VIP-зоною, яка відділяється від основного залу ширмою й служить ідеальним рішенням для сімейного святкування або урочистого банкету. Для дітей - окрема дитяча кімната з розвиваючими іграми.

  Меню ресторану є основою унікального кулінарного простору, створеного в Balkan'Sky - в ньому представлено різноманітність гастрономічних смаків Балкан. Над меню працювали кращі шеф-кухарі з Греції, Болгарії, Румунії та Сербії, запрошені втілити в ресторані оригінальні смаки традиційних страв. Для любителів пива підготовлено спеціальне меню з балканськими закусками. Для ділових людей - ланчі. Для любителів ранкових трапез поза домом - сніданки.

  Замовити стіл (банкет) онлайн в ресторані Balkan'Sky (проспект Лобановського, Севастопольська площа, Київ) через RestOn!

  Читати далі
  Показати менше


  Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android