УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Лаунж-ресторан «Сейф»

Закрито Відкриється в 13:00
Закрито Відкриється в 13:00
вул. В. Васильківська, 23а
 • 5,00
 • 15921
  • - вул. В. Васильківська, 23а
  • - Пл. Льва Толстого

  • Середній чек: 700 грн
  • 15921
  • Рейтинг: 5,00
   Всього оцінок: 4

  У кожному місті є свої легенди. Чим більше місто, тим більш значущі історії, події, герої та місця. Вони наповнюють дихання мегаполісу особливим неповторним колоритом, стають його справжнім життям.

  "Сейф" - це легендарний заклад Києва, і, здається, що без нього вже неможливо уявити світське життя столиці. Над яскравими вечірками тут працюють тільки імениті діджеї, а над меню - найкращі кулінари. Особливу увагу варто звернути на устричне меню - такий вибір морських делікатесів гідний окремої гордості закладу.

  Не забудьте запросити до свого столика сомельє. Карту вин "Сейфа" й меню міцного благородного алкоголю можна порівняти з атласом світу. Тут представлені практично всі світові культури, а вам залишається тільки вибрати, яка з них стане частиною вашого особистого свята.

  Особливу пропозицію "Сейф" підготував для цінителів вокального мистецтва. Щовечора в ресторані починає працювати зал караоке, а враховуючи те, що заклад відкрито цілодобово, веселитися можна не тільки до ранку, але й до наступного вечора!

  Ресторан "Сейф" також відмінно підійде для корпоративного заходу, весілля, ювілею або будь-якої іншої визначної у вашому житті події. Вдале розташування залів, краще музичне обладнання, кваліфікований персонал дозволяє створити справді незабутнє свято, в якому вам відведена найбільш почесна роль.

  Замовити столик (бронь столика, резерв столика) онлайн в лаунж-ресторані "Сейф" (м. Льва Толстого, Київ) через RestOn!

  Читати далі
  Показати менше


  Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android