Укр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Лаунж-ресторан «Сейф»

- вул. В. Васильківська, 23а
12941

У кожному місті є свої легенди. Чим більше місто, тим більш значущі історії, події, герої та місця. Вони наповнюють дихання мегаполісу особливим неповторним колоритом, стають його справжнім життям.

Замовити столик (бронь столика, резерв столика) зі знижкою -10% на все замовлення в лаунж-ресторані "Сейф"

(м. Льва Толстого, Київ) через RestOn!

"Сейф" - це легендарний заклад Києва, і, здається, що без нього вже неможливо уявити світське життя столиці. Над яскравими вечірками тут працюють тільки імениті діджеї, а над меню - найкращі кулінари. Особливу увагу варто звернути на устричне меню - такий вибір морських делікатесів гідний окремої гордості закладу.

Не забудьте запросити до свого столика сомельє. Карту вин "Сейфа" й меню міцного благородного алкоголю можна порівняти з атласом світу. Тут представлені практично всі світові культури, а вам залишається тільки вибрати, яка з них стане частиною вашого особистого свята.

Особливу пропозицію "Сейф" підготував для цінителів вокального мистецтва. Щовечора в ресторані починає працювати зал караоке, а враховуючи те, що заклад відкрито цілодобово, веселитися можна не тільки до ранку, але й до наступного вечора!

Ресторан "Сейф" також відмінно підійде для корпоративного заходу, весілля, ювілею або будь-якої іншої визначної у вашому житті події. Вдале розташування залів, краще музичне обладнання, кваліфікований персонал дозволяє створити справді незабутнє свято, в якому вам відведена найбільш почесна роль.

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.


Заклади поблизу:Популярні заклади:Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час:
Переглянуті заклади:

Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android