УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Кафе «Хурма»

Відкрито Закриється в 23:00
Відкрито Закриється в 23:00
 • 4,33
 • 30390
  • -
  • - Золоті ворота

  • Середній чек: 350 грн
  • 30390
  • Рейтинг: 4,33
   Всього оцінок: 3

  "Хурма" - кафе, в якому їжа зведена в культ, а грузинська мова звучить з колонок, кухні і залів. Темпераментні кухарі співають разом з плейлистом, а офіціанти обдаровують кожного гостя чарівними посмішками.

  Замовити столик (банкет) в ресторані Хурма

  (вулиця Володимирська, м. Золоті ворота, Київ) через RestOn!

  Інтер'єр Хурма - втілення сучасної Грузії. Просторий лофт гармонує з масивними дерев'яними столами і візерунчастими диванами. Оригінально і зовсім по-домашньому виглядають папахи на люстрах. В далеких залах кафе винні пляшки служать декором для стін. З панорамних вікон на закритій терасі як ніколи приємно спостерігати за поспішаючим ранковим ритмом, а вечорами атмосфера старого міста так і манить до себе на вогник.

  У кафе готують класичні грузинські страви. В меню вісім різновидів хачапурі, шість - хінкалі звичайних і стільки ж смажених. Страви в міру гострі, як і належить в грузинській кухні. Для цього «Хурма» замовляє 11 різновидів грузинських спецій: хмелі-сунелі, уцхо сунелі, харчос сунелі, кінза, Дзира, коріандр, сумах, барбарис, шафран, сванська сіль, суха аджика. З Грузії так само привозять чаї, сир і вино. Решта продуктів - українські.

  Читати далі
  Показати менше


  Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android