УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Гастробар «ЧАЧА БАР»

Відкрито Закриється в 23:00
Відкрито Закриється в 23:00
вул. Володимирська, 11
 • 4,43
 • 16257

  На перетині Великої Житомирської та Володимирської, в самому центрі Києва б'ється справжнє, гаряче, грузинське серце - Чача Бар. Веселе й добре, скромне і разом з тим з небувалим національним темпераментом, смачне й затишне, повне доброти і привітності, що наповнює енергією і здоров'ям серце!

  Замовити столик (бронь столика) онлайн зі знижкою -10% на все меню в "Чача Бар"

  (вул. Володимирська, Київ) через RestOn!

  Бруківка і гладка плитка схилів Андріївського узвозу дивно нагадує вулиці старого Тбілісі. Гуляючи по його вуличках, втомлені туристи в Грузії завжди шукають затишний "Дукан", де можна перевести подих і поповнити сили. Вони сідають на зручні дерев'яні лавки, відкинувшись на спинку замовляють хінкалі, хачапурі й свіжі гурули з горіховим соусом і розсипом граната. Втамовують спрагу грузинським лимонадом, а для апетиту пропускають по чарочці Чачі. 

  Чача бар унікальний своїм форматом. Чудовий бар з величезною кількістю настоянок на основі чачі, грузинського домашнього вина та коктейлів ідеально поєднується зі справжньою грузинською кухнею, яка готується під чуйним керівництвом шеф-кухаря.

  У Чача барі приємно все: обіди, затишні банкети, музичні вечори, романтичні посиденьки з кальяном і навіть грузинські дискотеки, які з недавніх пір дуже полюбилися відвідувачам.

  Читати далі
  Показати менше


  Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android