УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Бар «MAI SATAI»

Закрито Відкриється в 12:00
Закрито Відкриється в 12:00
вул. Воздвиженська, 51
1166

Mai Satai — це азійський ресторан, в якому ви скуштуєте сатаї, рамен, спробуєте авторськi й "on tap" коктейлі та зануритесь у божевілля східного світу Сатай (satay, satai, sate) – це традиційне національне блюдо індонезійської, а також малайської кухні. За своєю суттю сатай – це різновид "шашлика" (м’ясо, риба, овочі або інший продукт), який маринують спеціальним чином, а потім запікають на відкритому вогні.

Замовити стіл (банкет) онлайн зі знижкою -15% на все меню в ресторані Mai Satai на Воздвиженці (вул. Воздвиженська, Поділ, Київ) через RestOn!

В ресторані використовують спеціальний вугільний гриль (робата-гриль), який надає унікальний смак і аромат. У меню заклад пропонує: сатаї (близько 20- ти видів), Рамен, кілька салатів та десертів, wok-меню, коктейлі Май Тай (відмінно поєднуються з сатаями) й авторські коктейлі, содові власного приготування.

Бар виконано максимально відкритим для гостей – чи не єдиний на стільки відкритий бар у місті. Тут пропонуються "on tap" коктейлі Mai Tai й содові.

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
Заклади поблизу:
Популярні заклади:
Знайти заклад:
Для:
Дата:
Час:
Переглянуті заклади:
Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android