Ресторан «Щастя на Глушко»

Закрито Відкриється в 10:00
Закрито Відкриється в 10:00
проспект Академіка Глушка, 18/22
 • - проспект Академіка Глушка, 18/22

 • Середній чек: 600 грн
 • 2968
 • Рейтинг: 5,00
  Всього оцінок: 4

Улюбленим відпочинком багатьох одеситів є відвідування гарного ресторану. В Одесі висококласні закладу такого типу є не тільки в центрі, але і в більш віддалених районах. Підтвердженням цьому є один з ресторанів мережі "Щастя" в Київському районі міста на проспекті Академіка Глушка.

Чому ресторан "Щастя на Глушко" стало улюбленим місцем не тільки жителів селища Таїрова? Заклад має кілька затишних залів з інтер'єром в сучасному стилі та літню терасу. Тераса є критою, що важливо для зручності відвідувачів, якщо раптом піде дощ. Є тут і ігровий дитячий майданчик. Це забезпечує спокійний сімейний відпочинок. До послуг гостей - м'які дивани і крісла. Вражає тут велика кількість кімнатних рослин.

Пригощають відвідувачів різноманітними стравами японської та паназіатскої, європейської, кавказької і італійської кухні. Є тут і чисто одеські страви. У ресторані "Щастя на Глушко" можна не тільки провести прекрасний вечір з живою музикою, смачною їжею і прекрасним сервісом, а й зарядитися з ранку на майбутній день комплексним сніданком. Тут також можна замовити страви на винос. Ще одна перевага ресторану - можливість скористатися послугою доставки їжі додому або в офіс.

Замовити стіл (банкет) онлайн в ресторані "Щастя на Глушко" (проспект Академіка Глушка, Київський район, Одеса) через RestOn!

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
 • 5,00
 • 2968
  • Рейтинг: 5,00
   Всього оцінок: 4
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android