Ресторан «Бelkin»

Закрито Відкриється в 12:00
Закрито Відкриється в 12:00
проспект Перемоги, 40

Сімейний ресторан "Бelkin" розташований в самому зеленому парку Києва. Пушкінський парк був заснований в 1898 році як заміський парк для відпочинку городян і перша міська локація для прогулянок верхи та на автомобілі за рахунок своїх широких алей. Дві тисячі саджанців символічно були посаджені тисячею дітей в 1902 році. Пам'ятник Пушкіну став першим київським пам'ятником, який сидить.

Зараз в парку налічується близько 60 видів і форм дерев і чагарників. Раніше тут був зелений театр, від якого залишилася кінобудка, перетворена в відреставрований фудтрак. Територія парку - будинок для безлічі білок, які відмінно уживаються з виставковим центром і рестораном. Через стільки років, парк зберіг атмосферу заміського відпочинку: тут голосно співають птахи і немає гулу галасливого міста.

Це ідеальне місце для просторого сімейного ресторану із сучасною європейською кухнею з сезонних і локальних продуктів. Простора територія, дитяча зона, власна кондитерська на чолі з десертним шефом зі школи "Ле Кордон Бле", дров'яна піч і відкритий мангал - атмосфера заміського відпочинку в межах міста для всієї родини.

В інтер'єрі використані натуральні матеріали, а багатьом речам дане друге життя. Так дерево, яким захисту подіуми збереглася кінобудка і тераси ресторану, вдруге використано з розібраних старих будинків у Рівненській області. Люстри, стільниці, основи меблів - антикварні і зібрані з усіх куточків нашої світу. І навіть рояль 19-го століття зазвучав тут по-новому. Яку б алею ви не вибрали і в які казки б не вірили ваші діти, всі вони ведуть в "Бelkin". Fairy tales are coming true!

Замовити стіл (банкет) онлайн в ресторані "Бelkin" (проспект Перемоги, м. Шулявська, Київ) через RestOn!

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
 • 3,68
 • 5572
  • Рейтинг: 3,68
   Всього оцінок: 40
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android