УкраїнськаУкр
+38 (044) 384 49 34
+38 (050) 900 34 93 +38 (044) 384 49 34

Ресторан «Samogon Grill Bar на Печерську»

Зачинено Відчиниться в 12:00
бульвар Лесі Українки, 34А
 • 5,00
 • 13928
  Зачинено Відчиниться в 12:00
  • - бульвар Лесі Українки, 34А
  • - Дружби народів

  • Середній чек: 400 грн
  • 13928
  • Рейтинг: 5,00
   Всього оцінок: 2

  Samogon Grill Bar - смачне, веселе і музичне місце на Печерську. Тут багато м'яса й ексклюзивного крафтового алкоголю. У ресторані відкрита кухня та три види гриля: тепан, гриль для шаурми й гриль для курки. Ви можете спостерігати як готують ваші страви. Окрема сторінка меню присвячена м'ясу на грилі - тут і курочка, і курчата табака з рум'яною скоринкою, крила, стейки, ковбаски, реберця... Не обійдеться і без смачних овочів-гриль і ситної шаурми з куркою.

  Замовити столик (бронь столика, резерв столика) зі знижкою -10% на все меню в ресторані "Самогон Гриль Бар"

  (бульвар Лесі Українки, 34А, Печерськ, Київ) через RestOn!

  Місткий простір, широкі столи й кілька тематичних залів ідеальні для гучних і багатолюдних застіль. У вашому розпорядженні просторий основний зал (до 100 осіб), два банкетних зали (на 10 і 16 осіб). Ще один із плюсів закладу - велика барна стійка, яка огинає основний зал по периметру. Особливість барної карти - це коктейлі на основі фірмових наливок.

  Безперечна фішка SAMOGON GRILL BAR - музична спрямованість. У центрі залу обладнана сцена з усіма світловими та звуковими атрибутами, що дозволяє якісно проводити музичні вечори, починаючи з четверга по суботу, у виконанні кращих cover-band Києва. Кожен день грає DJ.

  "Самогон"-тематика широко обіграна в інтер'єрі: величезна бочка-самогонний апарат зустрічає гостей при вході, на великій барній стійці розміщені рецепти й околоалкогольні цитати, світильники виконані у формі графинів. Не забули в ресторані й про високе: на стінах портрети українських письменників, а один із них виглядає як книжковий стелаж.

  Читати далі
  Показати менше


  Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android