Ресторан «Citronelle»

Відкрито Закриється в 24:00
Відкрито Закриється в 24:00
вул. Богдана Хмельницького, 23

Французька кухня в ресторані "Citronelle" - це поєднання авторської кухні з гастрономічною. Cердце Citronelle - команда людей, закоханих в свою роботу. Експерименти, натхнення, праця та непередбачувані поєднання - відмінні риси кухні ресторана.

Винотека Citronelle містить вина виключно французьких виноробів. Citronelle - єдиний ресторан в Україні, для якого створив Pierre Morlet Champagne відомий винороб Ерік Морлє. Його знання настільки унікальні, що найпрестижніші виноробні Шампані не приймають остаточного рішення щодо смаку вина без його поради. Тому що саме Ерік — головний "ніс" знаменитих Домів Bollinger, Mumm, Moet, Perrier Jouet.

Ресторан "Citronelle" проводить унікальні події - готує особливу вечерю для Goût de France, коли більше 1500 шефів на 5 континентах відзначають свято французької гастрономії, а в листопаді - привозить знаменитих французьких Шеф-кухарів, власників зірок Michelin і проводить еногастрономічні вечері.

Завдяки вірі в успіх, наполегливості, любові до гостей, ресторан "Citronelle" став популярним місцем та одним з найсмачніших ресторанів Києва.

Замовити стіл (банкет) онлайн в ресторані "Citronelle" (вулиця Богдана Хмельницького, м. Золоті Ворота, Київ) через RestOn!

Читати далі
Показати менше


Будь ласка, в систему або зареєструйтеся, щоб написати про заклад.
 • 4,56
 • 1975
  • Рейтинг: 4,56
   Всього оцінок: 9
  Заклади поблизу:
  Популярні заклади:
  Знайти заклад:
  Для:
  Дата:
  Час:
  Переглянуті заклади:
  Кращі столики у ресторанах завжди під рукою
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android
  Скачайте наший безкоштовний додаток для iPhone та Android